RIGA STREET ART VENUE

Noliktava N°3 telpas katrā pasākumā pārtop par īpašu vietu. Telpu unikālais interjers veidots ciešā sadarbībā ar grafiti māksliniekiem. Šeit norisinājušies visdažādākie pasākumi – no bērnu balītēm līdz pasaules mēroga hip-hop mākslinieku koncetiem, taču telpas piemērotas arī cita veida notikumiem – izklaides pasākumiem, konferencēm, semināriem, team-building pasākumumiem. Spējam uzņemt no 10 līdz 500 cilvēkiem. Lielākam cilvēku skaitam iespējams speciāls piedāvājums, palielinot telpu platību. Blakus ērti pieejama un plaša autostāvvieta.

  PANCARS RIGA

  CENAS

  VIESU SKAITS

  TELPU ĪRE

  līdz 30 pers.

  800 ‎€ + PVN
  31 – 100 pers.

  1200 ‎€ + PVN

  101+ pers.

  1500 ‎€ + PVN

  CENĀ IEKĻAUTS:

  •  Telpu īre (pasākuma dienā no 18.00 līdz nākamās dienas 5.00);
  •  Telpu apsilde;
  •  Telpu uzkopšana pēc pasākuma;
  •  Pilnībā aprīkota bāra zona (bez bārmeņa);
  •  Krēsli un galdi (aptuveni 50-70 cilvēkiem);
  •  Pakaramie 200 jakām;
  •  Iekšpagalma smēķētava 200 m2.
  •  4 labierīcības (2 vīriešu, 2 sieviešu);
  •  Skatuve uz paaugstinājuma (4,5m x 4,5m).

  Nodrošinam arī “backstage” telpu māksliniekiem / organizatoriem ar atsevišķu ieeju no āra un ieeju pasākuma telpā pie skatuves.

  KORĶA NAUDA: tiek piestādīta, ja tiek servēti savi alkoholiskie dzērieni – 5 Eur/persona + pvn.


  BĀRS

  Mūsu telpās ir pilnībā aprīkota bāra zona ar plašu dzērienu piedāvājumu – alus un sidrs pudelēs un izlejamās mucās, dažādi kokteiļi un bezalkoholiskie dzērieni. Pieejami arī ledusskapji dzērienu uzglabāšanai. Pasākuma laikā varam nodrošināt bārmeni, kas Jums par bāra cenām pagatavotu un pasniegtu kokteiļus vakara daļai.

  BĀRMEŅA PAKALPOJUMI vienam vakaram: 300€ + PVN

  Ja papildus tiek izvēlēti mūsu bāra pakalpojumi, mēs nodrošinam:

  •  Licencētu dzērienu tirdzniecību (viesi norēķinas par saviem dzērieniem pie bāra vai arī Jums pēc pasākuma tiek piestādīts reķins par patērētā dzērienu apjoma izmaksām),
  •  Apkalpojošo personālu, garderobistu un 1 apsargu.

  SKAŅA / GAISMA

  MAZAIS KOMPLEKTS: IEKĻAUTS CENĀ
  Noskaņas apgaismojums, 4 x perimetra skandas ar 21′ subwoofer, mazā skaņu pults un vada mikrafons, iespēja pieslēgt savu ierīci ar bluetooth pie skaņu iekārtas

  LIELAIS KOMPLEKTS:  no 750 EUR + PVN
  Kārtīgs ballīšu apgaismojums un skaņa ar subūferiem, utt.

  P.S. Pēc vajadzības, varam asistēt ar mūziķu, DJ, vakara vadītāju u.c. rezervāciju veikšanu / ieteikšanu, lai Jūsu vakars būtu izdevies visaugstākajā līmenī.


  ĒDINĀŠANA

  Ja vēlme pēc kārtīgas ēdināšanas, tad noteikti iesakām Latvian catering company, kas apkalpo lielāko daļu mūsu pasākumu ar izbraukuma virtuvi un fantastisku apkalpošanu – https://www.cateringcompany.lv/

  Uz lieliem vai koncepta pasākumiem viņi ierodas ar Amerikāņu Smago automašīnu, kas ir konvertēta uz milzu virtuvi/ēdināšanas zonu. Ja nepieciešams varam nosūtīt mūsu ēdienkaršu opcijas ar izcenojumiem.