ĀRKĀRTAS SPEŠAL BEZKONTAKTA PILSĒTAS RALLIS 25.12.-07.02.

75,00 75,00

Lai veiktu rezervāciju, izvēlies vēlamo datumu un laiku! Atceries, ka rezervācija tiek piefiksēta tikai PĒC veiksmīgas apmaksas.
Pie apmaksas komentāros vari norādīt, ka vēlies šo saņemt kā dāvanu karti – tad mēs ar Tevi sazināsimies, ar ziņu kā Tev to nodot!

Vienā automašīnā maksimums 2-3 cilvēki no vienas mājsaimniecības.

Rallim laika atskaite sāksies ar tavu izvēlēto laiku un Jums būs 2,5 h, lai atgrieztos finišā un iesūtītu mums pierādījumus no kontrolpunktiem(norādes saņemsi izlozētajā leģendā, ierodoties).

Ierodies 15 min pirms sava rezervētā starta laika tehniskajai instruktāžai!

Līdzi paņem savu autovadītāja apliecību(auto nomas līgumam) un sejas masku!

Par uzvarām un lieliem sasniegumiem ar mazām mašīnām!! 🙂

 

Category:

Apraksts

ĀRKĀRTAS SPEŠAL ir rallis, kurā piedalīties var 2-3 cilvēki no VIENAS mājsaimniecības VIENĀ pancāriņā. Sāls ir tur, ka Jūs varat izvēlēties paši, kurā laikā un kad vēlaties piedalīties rallijā. Raļļi ir veidoti tā, lai JŪS saņemtu gan instrukcijas gan pašu leģendu un pancāriņu bezkontakta veidā, ievērojot visas prasības, kuras noteiktas ĀRKĀRTAS SPEŠAL stāvoklim valstī.

ĀRKĀRTAS SPEŠAL rallijā esam izveidojuši četrus dažādus, bet pēc grūtības pakāpes vienādus maršrutus, ierodoties uz ralli Jūs izlozēsiet vienu no 4 aploksnēm, kurā arī būs leģenda, kura jaizpilda tieši Jums!

Jūsu komandai būs 2,5 stundas, lai censtos maksimāli daudz uzdevumus izpildīt, attiecīgi sakrāt maksimāli daudz punktu, lai VISU dienu griezumā būtu labākie!

BET kā ar BALVĀM UN APBALVOŠANU?

TAS VISS BŪS, jo Mēs esam parūpējušies par grandiozām Balvām!

1. vieta – Jebkurš privāts PanCars pasākums 600 eur vērtībā!
2. vieta – Jebkurš privāts PanCars pasākums 400 eur vērtībā!
3. vieta – Jebkurš privāts PanCars pasākums 200 eur vērtībā!

Visos četros ĀRKĀRTAS SPEŠAL rallijos maksimālais punktu skaits ir vienāds, rezultātus katru dienu atjaunosim mājaslapā ,kur varēsiet sekot līdzi saviem un citu rezultātiem.

Ārkārtas Spešal noslēdzošajā dienā kad būsim publicējuši visus rezultātus, paziņosim TOP3 uzvarētājus un ar viņiem arī sazināsimies par balvu nodošanu!

TĀ KĀ ŠIS IR ĀRKĀRTAS SPEŠAL, ESAM ARĪ PADOMĀJUŠI PAR SPEŠAL DALĪBAS MAKSU – 75 eur no komandas. (Cenā ir iekļauta auto noma uz sacensību laiku, auto tīrīšana, degviela, kā arī iespēja tikt pie vērtīgām balvām no mūsu atbalstītājiem.)

Ārkārtas SPEŠAL Ralliji norisināsies šajos datumos: 25.decembris – 7. februāris un tikai sestdienās un svētdienās, svētku dienās, noteiktos starta laikos!

Ārkārtas Spešal laikā būsim parūpējušies par visiem aizsarglīdzekļiem saistībā ar Covid-19 ierobežošanu un distances, visu citu nepieciešamo noteikumu ievērošanu. Un Jūs, veicot rezervāciju ar apmaksu, apstiprinat, ka pieteiktā komanda ir no vienas mājsaimniecības.

p.s. Sacensībā par balvu fondu piedalās vismaz 32 ekipāžas. Ja dotajos datumos nepiesakās šis dalībnieku komandu skaits – tiek atvērti papildus datumi un laiki. Apsveikti uzvarētāji un balvas tiek pasniegtas 08.02.2021. vai pēc visu ekipāžu izbraukta raļļa!