SIEVIEŠU DIENAS RALLIS 06.03.2022

95,00 95,00

Lai veiktu rezervāciju, izvēlies 06.03.2022. datumu un vēlamo laiku (PLKST. 10:00 VAI 14:00)! Atceries, ka rezervācija tiek piefiksēta tikai PĒC veiksmīgas apmaksas.
Pie apmaksas komentāros vari norādīt, ka vēlies šo saņemt kā dāvanu karti – tad mēs ar Tevi sazināsimies, ar ziņu, kā Tev to nodot!

Vienā automašīnā maksimums 2-3 cilvēki. 

Pasākuma dienā Mēs Jūsu komandu iepazīstināsim ar automašīnām un pasākuma programmu, dosim lielo startu, pieņemsim rezultātus, un katra raļļa laika labākos trīs apbalvosim ar medaļām, kā arī ar distancītēm apmīļosim pārējos. Dienas noslēgumā starp visiem laikiem noskaidrosim, kuras komandas saņems 1.-3. vietu kopvērtējumā un fantastiskās balvas no mūsu draugiem!

Ierodies 15 min pirms sava rezervētā starta laika tehniskajai instruktāžai! Pats rallis aizņems 3h.

Līdzi paņem savu autovadītāja apliecību(auto nomas līgumam)!

Par uzvarām un sievišķīgiem sasniegumiem ar mazām mašīnām!! 🙂

 

Category:

Apraksts

Tulpju un Merci šokolādes konfekšu kombinācija Tavai mīļotajai jau apnikusi? Nezini kā viņu pārsteigt tā, lai arī pašam būtu kāds prieks šajā dienā?

Dāmas, vēlaties parādīt savām draudzenēm, kā īstas sievietes atpūšas un svin savu, Sieviešu dienu?

Mēs par to esam padomājuši un mums ir risinājums, un ideja, kā pārsteigt Tavu mīļoto kā vēl nekad un pavadīt šo dienu “uz pilnu banku”.
Uzdāvini iespēju piedalīties PanCars Sieviešu dienas rallijā, un mēs Tev garantējam, ka dāmas mājup atgriezīsies pozitīvu emociju pārpildītas un ar lielāko smaidu uz sejas, kāds vien ir iespējams, un darbs no Taviem pleciem pārsteigt vismaz uz šo dienu būs beidzies. 🙂

PanCars Sieviešu dienas rallijs ir erudīcijas uzdevumu sacensības, braucot pa Rīgas ielām un šaurākajiem nostūriem ar unikālajiem Fiat 126 jeb kā mēs viņus dēvējam – Pancāriņiem. Dažādi uzdevumi, meklējot kontrolpunktus un pildot citus amizantus un ne tik amizantus pārbaudījumus, kuri liks Jums nedaudz pat arī iesvīst šajā brīnumainajā Sieviešu dienā!

Kad Tev jābūt? – 6. martā Tavā rezervētajā laikā (plkst. 10:00 VAI plkst. 14:00)

Kur Tev jābūt? – PanCars mājvietā (Andrejostas ielā 18)

Atgādinām, ka mašīnu skaits ir ierobežots, tāpēc nevilcinies un piesaki savu komandu 2-3 cilvēku sastāvā šeit.

Pasākuma dienā Mēs Jūsu komandu iepazīstināsim ar automašīnām un pasākuma programmu, dosim lielo startu un pieņemsim rezultātus. Apbalvosim labākos un attālināti apmīļosim pārējos.

Dalības maksa no komandas 95 euro/auto/ekipāža.

(Cenā ir iekļauta auto noma uz sacensību laiku, auto tīrīšana, degviela, kā arī iespēja tikt pie vērtīgām balvām no mūsu atbalstītājiem.)

Sieviešu Dienas Ralliji norisināsies šajos laikos: 06.03.2022. PLKST. 10:00 un PLKST. 14:00!

Katrā rallī būs pieejami tikai 10 auto!

Šajā laikā būsim parūpējušies par visiem aizsarglīdzekļiem saistībā ar Covid-19 ierobežošanu un distances, visu citu nepieciešamo noteikumu ievērošanu.

Lai spēli padarītu interesantāku un ieslēgtu azarta un veiklības režīmu daiļajām dāmām, mūsu draugi būs parūpējušies par varenu balvu fondu veiklākajām komandām! Šobrīd aktīvi strādājam pie balvu gala saraksta un apjoma, taču noteikti varam apsolīt, ka tas būs azarta un sacensības gara vērts! 🙂 

Par stabilitāti uz ceļa martā nav ko baidīties, jo PanCāriņi ir nodrošinājušies ar labām ziemas riepām, kuras, ja nu tomēr sanesīs, tad tikai ceļā uz uzvaru!

Raļļu noslēgumā paziņosim TOP3 kopvērtējuma uzvarētājus, un ar viņiem arī sazināsimies par balvu nodošanu!

Jautājumu gadījumā droši raksti zvani +37120262636 vai raksti uz pancars@pancars.eu