SIEVIEŠU DIENAS RALLIS 07.03.2021.

90,00 90,00

Lai veiktu rezervāciju, izvēlies vēlamo datumu un laiku! Atceries, ka rezervācija tiek piefiksēta tikai PĒC veiksmīgas apmaksas.
Pie apmaksas komentāros vari norādīt, ka vēlies šo saņemt kā dāvanu karti – tad mēs ar Tevi sazināsimies, ar ziņu kā Tev to nodot!

Vienā automašīnā maksimums 2-3 cilvēki no vienas mājsaimniecības.

Pasākuma dienā Mēs Jūsu komandu iepazīstināsim ar automašīnām un pasākuma programmu, dosim lielo startu un attālināti pieņemsim rezultātus. Apbalvosim katra raļļa laika labākos trīs ar medaļām un attālināti apmīļosim pārējos. Kā arī starp visiem laikiem noskaidrosim, kuri saņems 1.-3. vietu kopvērtējumā un fantastiskās balvas no mūsu draugiem!

Ierodies 15 min pirms sava rezervētā starta laika tehniskajai instruktāžai! Pats rallis aizņems 3h.

Līdzi paņem savu autovadītāja apliecību(auto nomas līgumam) un sejas masku!

Par uzvarām un romantiskiem sasniegumiem ar mazām mašīnām!! 🙂

 

Category:

Apraksts

Tulpju un Merci šokolādes konfekšu kombinācija Tavai mīļotajai jau apnikusi? Nezini kā viņu pārsteigt tā, lai arī pašam būtu kāds prieks šajā dienā?

Dāmas, vēlaties parādīt savām draudzenēm kā īstas sievietes atpūšas un svin savu, sieviešu dienu?

Mēs par to esam padomājuši un mums ir risinājums un ideja, kā pārsteigt Tavu mīļoto kā nekad un pavadīt šo dienu uz pilnu banku.
Uzdāvini iespēju piedalīties PanCars Sieviešu dienas rallijā un mēs Tev garantējam, ka atpakaļ dāmas atgriezīsies pozitīvu emociju pārpildītas un ar lielāko smaidu uz sejas, kāds vien ir iespējams, un darbs no Taviem pleciem pārsteigt vismaz uz šo dienu būs beidzies.

PanCars Sieviešu dienas rallijs ir erudīcijas uzdevumu sacensības, braucot pa Rīgas ielām un šaurākajiem nostūriem ar unikālajiem Fiat 126 jeb kā mēs viņus dēvējam – Pancāriņiem. Dažādi uzdevumi meklējot kontrolpunktus un pildot citus amizantus un ne tik amizantus pārbaudījumus, kuri liks Jums nedaudz iesvīst šajā brīnumainajā, Sieviešu dienā!

Kad Tev jābūt? – 7. martā Tavā rezervētajā laikā

Kur Tev jābūt? – PanCars mājvietā (Andrejostas ielā 18)

Atgādinām, ka mašīnu skaits ir ierobežots, tāpēc nevilcinies un piesaki savu komandu 2-3 cilvēku sastāvā šeit.

Pasākuma dienā Mēs Jūsu komandu iepazīstināsim ar automašīnām un pasākuma programmu, dosim lielo startu un pieņemsim rezultātus. Apbalvosim labākos un attālināti apmīļosim pārējos.

Dalības maksa no komandas 90 euro/auto/ekipāža.

(Cenā ir iekļauta auto noma uz sacensību laiku, auto tīrīšana, degviela, kā arī iespēja tikt pie vērtīgām balvām no mūsu atbalstītājiem.)

Sieviešu Dienas Ralliji norisināsies šajos laikos: 2021.03.07. 9:30, 11:00, 12:30 un 14:00! Katrā rallī būs pieejami tikai 5-8 auto!

Šajā laikā būsim parūpējušies par visiem aizsarglīdzekļiem saistībā ar Covid-19 ierobežošanu un distances, visu citu nepieciešamo noteikumu ievērošanu. Un Jūs, veicot rezervāciju ar apmaksu, apstiprinat, ka pieteiktā komanda ir no vienas mājsaimniecības.

Lai spēli padarītu interesantāku un ieslēgtu azarta un veiklības režīmu daiļajām dāmām, mūsu draugi ir parūpējušies par varenu balvu fondu 1300 eur vērtībā veiklākajām komandām!

Old Riga SPA TOP3 raļļotāju komandām nodrošinās pilna ķermeņa masāžas, tā lai kārtīgi spētu atkopties no šī neizmirstamā piedzīvojuma:

  1. vieta – ‘Old Riga SPA’ pāru masāža 95 eur vērtībā!
  2. vieta – ‘Old Riga SPA’ masāža 45 eur vērtībā
  3. vieta – ‘Old Riga SPA’ masāža 45 eur vērtībā

SPOTLIGHT DANCE deju studija pilnveidos veiklāko TOP3 komandu prasmi sevi pasniegt kustībā, un visām TOP3 komandām balvā pasniegs mēneša abonentu deju nodarbībām 50 eur vērtībā!

Jahta KARAMBA pašiem zibenīgākajiem sniegs iespēju doties 3 stundu izbraucienā, izbaudīt vēju un jūru ar jahtu Karamba 240 eur vērtībā!

LABRAINS, Latvijā radīts dabiskās kosmētikas zīmols, kas piedāvā inovatīvus, videi draudzīgus un augstas kvalitātes ādas kopšanas produktus parūpēsies, lai TOP3 būtu apčubināts un skaisti sapucēts ar dažādiem sejas kopšanas produktiem:

  1. vieta – LABRAINS sejas kopšanas produkti 200 eur vērtībā!
  2. vieta – LABRAINS sejas kopšanas produkti 150 eur vērtībā!
  3. vieta – LABRAINS sejas kopšanas produkti 100 eur vērtībā!

Un tas vēl nav viss!

Zaļā Bāze, ziedu vairumtirgotava ir gatava parūpēties, lai smaržīgākie un skaistākie ziedi vienmēr būtu uzvarētāju komandām pa rokai, tādēļ TOP3 dāvinās:

  1. vieta – Zaļā Bāze dāvanu karte 70 eur vērtībā!
  2. vieta – Zaļā Bāze dāvanu karte 50 eur vērtībā!
  3. vieta – Zaļā Bāze dāvanu karte 30 eur vērtībā!

Par stabilitāti uz ceļa martā nav ko baidīties, jo PanCāriņi ir nodrošinājušies ar labām ziemas riepām, kuras ja sanesīs tad tikai ceļā uz uzvaru!

Raļļu noslēgumā paziņosim TOP3 uzvarētājus un ar viņiem arī sazināsimies par balvu nodošanu!

Jautājumu gadījumā droši raksti zvani +37120262636 vai raksti uz pancars@pancars.eu