VALENTĪNDIENAS RALLIS 13.02.2022.

95,00 95,00

VALENTĪNDIENAS RALLIS ir klāt! 

Lai veiktu rezervāciju, izvēlies vēlamo laiku! Atceries, ka rezervācija tiek piefiksēta tikai PĒC veiksmīgas apmaksas.
Pie apmaksas komentāros vari norādīt, ka vēlies šo saņemt kā dāvanu karti – tad mēs ar Tevi sazināsimies, ar ziņu kā Tev to nodot!

Vienā automašīnā maksimums 2-3 cilvēki.

Pasākuma dienā Mēs Jūsu komandu iepazīstināsim ar automašīnām un pasākuma programmu, dosim lielo startu un attālināti pieņemsim rezultātus. Apbalvosim katra 10 auto raļļa labākos trīs ar medaļām un ar distancītēm apmīļosim pārējos. Kā arī starp visiem laikiem noskaidrosim, kuri savā īpašumā iegūs Valentīndienas Raļļa galvenās balvas!

Ierodies 15 min pirms sava rezervētā starta laika tehniskajai instruktāžai! Pats rallis aizņems 3 H.

Līdzi paņem savu autovadītāja apliecību (auto nomas līgumam)!

Par uzvarām un romantiskiem sasniegumiem ar mazām mašīnām!! 🙂

Category:

Apraksts

Apnicis dāvināt rozes un šokolādi savai draudzenei Valentīndienā un nākošajā dienā vēl klausīties, kā citas viņas draudzenes pārsteiguši citi puiši un ka Tu jau arī varēji pacensties?

Dāmas, apnicis dzert sarkanvīnu ar draudzenēm un skatīties Titāniku jau septīto reizi?

Mēs Jūs visus saprotam! Šī mīlētāju diena vairs nav aiz kalniem un arī šogad esam parūpējušies par superīgu alternatīvu visam, kas reiz jebkad Valentīndienā ir piedzīvots.

PanCars Valentīndienas Rallis ir paredzēts visiem – gan mīlētājiem, kuri vēlas pārbaudīt savu saderības un komandas garu, gan vientuļajiem vecpuišiem, vientuļajām dāmām, kā arī pat draugu kompānijām, kuras vienkārši vēlas aizmirst, ka šāda diena eksistē. 

Kas to lai zina, varbūt īstā mīlestība ir tepat PanCars Valentīndienas rallī? 

PanCars Valentīndienas rallijs ir erudīcijas uzdevumu sacensības, braucot pa Rīgas ielām ar unikālajiem Fiat 126, meklējot kontrolpunktus, un pildot dažādus amizantus un ne tik amizantus uzdevumus, kuri šajā mīlestības pilnajā dienā liks Jums ne tikai mīlināties, bet arī nedaudz iesvīst.. 🙂 

Kad Tev jābūt? 

13. februārī PLKST. 10:00 VAI PLKST. 14:00 

Kur Tev jābūt?

PanCars mājvietā (Andrejostas ielā 18)

Atgādinām, ka mašīnu skaits KATRĀ NO LAIKIEM ir ierobežots, tāpēc nevilcinies un piesaki savu pārīti vai grupņiku 2-3 cilvēku sastāvā! 

Pasākuma dienā Mēs Jūsu komandu iepazīstināsim ar automašīnām un pasākuma programmu, dosim lielo startu un pieņemsim rezultātus. Pašā noslēgumā, protams, Apbalvosim katra posma labākos un ar distancītēm apmīļosim pārējos.

Dalības maksa no komandas 95 euro / auto / ekipāža.

(Cenā ir iekļauta auto noma uz sacensību laiku, auto tīrīšana, degviela, kā arī iespēja tikt pie vērtīgām balvām no mūsu atbalstītājiem.)

Par stabilitāti uz ceļa februārī nav ko baidīties, jo PanCāriņi ir nodrošinājušies ar labu gumiju, kura šodien noteikti neplīsīs.

Valentīndienas vakarā paziņosim ABU LAIKU KOPVĒRTĒJUMA TOP3 čempionus, ar uzvarētājiem sazināsimies un vienosimies par balvu nogādāšanu.

DALĪBAS MAKSA –  95 eur no komandas. (Cenā ir iekļauta auto noma uz sacensību laiku, auto tīrīšana, degviela, kā arī iespēja tikt pie vērtīgām balvām no mūsu atbalstītājiem.)

Valentīndienas Ralliji norisināsies šajos laikos: 

13.02.2022

PLKST. 10:00
UN
PLKST. 14:00  

Katrā rallī būs pieejami tikai 10 auto!

Šajā laikā būsim parūpējušies par visiem aizsarglīdzekļiem saistībā ar Covid-19 ierobežošanu, distances un visu citu nepieciešamo noteikumu ievērošanu.