NEAIZMIRSTAMI PIEDZĪVOJUMI

AR RETRO busiņiem, džipiem, autobusiem & Visurgājējiem!

Ja nav vēlme stūrēt ar mazajiem pancāriem, bet vēlaties saliedēties, būt izklaidētiem, izsmieties un kopīgi uzēst/iedzert – iesakam mūsu KOMANDAS IZLAUŠANĀS TRANSFĒRU!

KOMANDAS IZLAUŠANĀS TRANSFĒRS

Tā ir speciāli sagatavota izklaides programma “Šovs un riteņiem”, kurā Dalībnieki tiek ietērpti cietumnieku kostīmos un saslēgti roku dzelžos. Mūsu šoferi un aktieri ir tērpušies old-school policijas tērpos, un smieklīgi nopietnā manierē visus komandē, izliekoties, ka grupa ir likumpārkāpēji, kuriem jāveic komandas pārbaudījumi, lai spētu izvairīties no soda! BET – Šova tēma ir pielāgojama konkrētam notikumam!

Grupa tiek vesta pa netipiskām pilsētas lokācijām vai meža nekurieni, un 4 stundu laikā tiek pildīti dažādi tematiski komandu uzdevumi(sakarību meklēšana, pavedienu sekošana un mistēriju risināšana & tehniskie prāta asināšanas uzdevumi) + jautrības uzdevumi, alus dzeršana = soda šņabja, gurķūdens un tarhūna šotiņu izdzeršana) Visu piedzīvojumu noslēgsim ar karstu Soļanku brīvdabā!

Ar ko īpaši izceļas RIGA PRISON BREAK TRANSFER(Komandas Izlaušanās Transfērs)?

Dalībniekiem jāsāk domāt mazliet citādāk, jāaptver sava jaunā zemā slāņa loma šajā pasaulē. Protams, palikt ieslodzījumā nevēlas neviens. Ieslodzītajiem jāsāk domāt ne tikai par sevi, bet nu jau arī par citiem. Lai veiksmīgi izķļūtu brīvībā no ieslodzījuma, dalībniekiem nāksies strādāt vienotā komandā.

Dīvainais policists brīžiem pat šķiet ir traks un dzīvo savā pasaulē. Vai cietumnieki tiks pie soda, vai arī tomēr spēs atrast pieeju šim dīvainim? Tas būs atkarīgs tikai no pašiem.

Ceļš uz brīvību atverams domājot ārpus rāmjiem, darbojoties tehniski un pārdomājot katru soli un rīcību. Šī būs Darbošanās kopā, ar jestru pieeju, lai sasniegtu kopīgo mērķi!

RIGA PRISON BREAK TRANSFERS(Komandas Izlaušanās Transfērs) ir ideāli piemērots azartiskām draugu kompānijām, uzņēmumiem un kolektīviem, kuriem svarīga gan vienotība, gan arī prāta asināšana un, protams, jautrs jo jautrs atpūtas moments.

Patreiz pieejamie resnuļi (drīz būs vēl):

2 x GAZ 69 (7 pasažieru vietas katrā),

3 x UAZ (8 pasažieru vietas katrā),

2 x KAVZ (21 pasažieru vietas katrā),

1 x KAVZ (16 pasažieru vietas katrā),

2 x GAZ 66 (18 pasažieru vietas katrā).

IEKĻAUTS

  • Izvēlētais transportlīdzeklis ar šoferi
  • Pasākuma vadītājs/aktieris
  • Grupas savākšana & izlaišana jebkurā Rīgas lokācijā
  • Kostīmu noma, tīrīšana un rokudzelži katram dalībniekam
  • pielāgojams maršruts, atkarībā no pieejamā laika (iekļaujoties standarta tūres laikā – 4h)
  • uzdevumu dzērieni(10-20 litri alus muca ar alu vai kādu gardu kokteili), uzkodas, ekipējums, pneimatisko ieroču ekipējums
  • Karsta soļanka (zupa) brīvā dabā, Ūdens pudelītes
  • degviela, pilna transportlīdzekļa tīrīšana
  • Piemiņas balvas / medaļas no PANCARS labākajiem dalībniekiem

CENA: 115 EUR / persona + PVN(21%)

ŠOBRĪD PIEEJAMI TRANSPORTLĪDZEKĻI 130 CILVĒKIEM:

2 x GAZ 69 (katrā 7 pasažieru sēdvietas),
3 x UAZ (8 pasažieru sēdvietas katrā),
3 x KAVZ (21&16 pasažieru vietas),
1 x GAZ 66 (20 pasažieru vietas).

PARASTU TRANSFĒRU CENA TIEK APRĒĶINĀTA PĒC PIEPRASĪJUMA