NEAIZMIRSTAMI PIEDZĪVOJUMI

AR RETRO busiņiem, džipiem, autobusiem & Visurgājējiem!

Ja nav vēlme stūrēt ar mazajiem pancāriem, bet vēlaties saliedēties, būt izklaidētiem, izsmieties un kopīgi uzēst/iedzert – iesakam mūsu PICU EKSPEDĪCIJU!

PICU EKSPEDĪCIJA

Vai esi kādreiz iedomājies, ka pavisam šķietami vienkāršā pica sevī slēpj ļoti daudz dažādu nianšu un recepšu knifu? Mūsu jaunais piedāvājums – PANCARS PICU EKSPEDĪCIJA – atklās Tev šos noslēpumus, taču ne viss ir tik vienkārši – jums būs jādarbojas un jāpilda dažādi uzdevumi, lai brauciena noslēgumā tiktu pie pašu pagatavotas PICAS, izmantojot jauniegūtās zināšanas un picu meistaru noslēpumus!

PANCARS PICU EKSPEDĪCIJA ir interaktīvs brauciens ar retro mašīnām mūsu izstrādātā maršrutā, kura laikā jums būs jāpilda dažādi uzdevumi jaunajā PANCARS mobilajā aplikācijā, atrodot norādes un sameklējot visa maršruta garumā noslēptas lādes, un kurās, soli pa solim, atradīsiet ļoti svarīgas sastāvdaļas picai. Brauciena noslēgumā tā jums pašiem būs jāpagatavo dabā.

Izpildot šos uzdevumus un uzzinot jaunus faktus par picu vēsturi un pagatavošanu, brauciena kulminācijā jūs sagaida picu meistarklase mūsu zinošo picu cepēju vadībā. Baudīsiet paštaisītu klasisku napoletana picu ar atspirdzinošiem un atdzesētiem dzērieniem pie dabas krūts, un protams, mēs parūpēsimies par satriecošu pinkika skatu un atmosfēru.

Koncepts: Mēs Tevi un Tavu kompāniju sagaidīsim pie ofisa vai mājas, un vedīsim uz mūsu sagatavoto un vēl neatklāto PICU PIKNIKA vietu. Jūsu komandu brauciena laikā sagaida dažādi interaktīvi uzdevumi, kuri būs jāatrisina, lai atklātu seifu lokācijas vietas un izzinošā veidā tiktu pie svarīgākajām sastāvdaļām un procesa noslēpumiem pašu pagatavotai picai. Brauciena noslēgumā piknika vietā ar burvīgu skatu jūs sagaidīs mūsu zinošie picu cepēji, kuri instruēs un atklās dažādus knifus, kā Jūs paši varat pagatavot labāko savas komandas picu, kuru pasākuma beigās kopīgi baudīsiet, veldzējoties ar atspirdzinošiem dzērieniem pie dabas krūts. Minam, mīcām un baudām!

IEKĻAUTS

  • Izvēlētais transportlīdzeklis ar šoferi
  • Pasākuma vadītājs/aktieris
  • Grupas savākšana & izlaišana jebkurā Rīgas lokācijā
  • personalizēts maršruts un komandu uzdevumi, atkarībā no pieejamā laika (standarta tūres laiks -5h)
  • dzērieni - alkoholiski vai bezalkoholiski(10-20 litru muca ar alu vai kādu gardu kokteili)
  • degviela, pilna transportlīdzekļa tīrīšana
  • ekipējums un sastāvdaļas gardai pašgatavotai picai
  • piknika iekārtojums brīvā dabā
  • unikāla pieeja mobilajai web aplikācijai ar kuras palīdzību komandas darbā tiek pildīti uzdevumi un tiek atrastas sastāvdaļas gardas picas pagatavošanai

CENA: 85 EUR / persona + PVN(21%)

ŠOBRĪD PIEEJAMI TRANSPORTLĪDZEKĻI 130 CILVĒKIEM:

2 x GAZ 69 (katrā 7 pasažieru sēdvietas),
3 x UAZ (8 pasažieru sēdvietas katrā),
3 x KAVZ (21&16 pasažieru vietas),
1 x GAZ 66 (20 pasažieru vietas).

PARASTU TRANSFĒRU CENA TIEK APRĒĶINĀTA PĒC PIEPRASĪJUMA